Zasady współpracy

/Zasady współpracy

Zasady współpracy w pytaniach i odpowiedziach

Jeśli jesteś niepełnoletnia to wymagam pisemnej zgody na sesję i publikację zdjęć z sesji podpisanej przez rodzica lub prawnego opiekuna. Wzór takiej zgody podsyłam mailem.

Jeśli zgodnie z ustaleniami możesz wykorzystywać zdjęcia z sesji do celów niekomercyjnych to pamiętaj, że MUSZĄ być podpisane zgodnie z wymaganiami autora. NIE WOLNO ci w jakikolwiek sposób w te zdjęcia ingerować (obrabiać, kadrować itp.). Możesz co najwyżej zmniejszać je dostosowując do wymogów konkretnego serwisu internetowego. Dotyczy to każdego serwisu.

Z sesji dostaniesz uzgodnioną liczbę zdjęć w określonej formie i w uzgodnionym terminie. Nie proś o więcej, nie poganiaj mnie.

Jeśli deklarujesz zakres pozowania to jest on obowiązujący.  Nie przyjmuję tłumaczenia, że „zaznaczyłam akt, ale nie dzisiaj, może się kiedyś zdecyduję…”. Jeśli zaznaczasz „akt” czy „nagość zakrytą” to jest to decyzja wiążąca.
Akt, to pozowanie nago – bez ubrania
„Nagość zakryta”, to NIE bielizna zakryta. Są to zdjęcia, na których modelka jest nago, ale części intymne jej ciała są przykryte lub niewidoczne

Nie przywozimy na sesję „obstawy” chyba, że uzgodniliśmy to wcześniej. Oczywiście może Cię ktoś przywieźć i odebrać z sesji.  Te reguły nie dotyczą modelek poniżej 16 lat.

Zawsze podaję modelce jak ma do mnie dojechać lub lub w zależności od tego skąd przyjeżdża umawiam się w określonym miejscu i odbieram modelkę z autobusu, busa, pociągu itp.

Przyjeżdżaj na sesję punktualnie zgodnie z wcześniejszymi uzgodnieniami. Jeśli z przyczyn losowych nie możesz przyjechać, lub się spóźnisz to mnie o tym poinformuj. Numer telefonu do mnie jest na stronie i zawsze można zadzwonić lub wysłać wiadomość. Wymówki typu: zaspałam, coś mi wypadło nie są dla mnie wiarygodne.

Jeśli się wydarzyło coś co może przeszkodzić w wykonaniu zaplanowanych zdjęć (upadek na śliskim i w związku z tym siniaki, jakieś uczulenie itp.) to daj mi znać i zobaczymy czy jest sens spotkania się w tym terminie. Ewentualnie ustalimy inny.

Time for print – Pozowanie za zdjęcia z dużym naciskiem na pozowanie. Jeśli nie masz za sobą żadnej profesjonalnej sesji to na 99% nie potrafisz pozować. Dlaczego miałbym Ci zrobić sesję TFP. Przekonaj mnie.

Zostaw komentarz